• Wpisów:132
  • Średnio co: 9 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 00:56
  • Licznik odwiedzin:4 601 / 1220 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Dzisiejszy dzień mogę uznać za udany. Od tygodnia odżywiam się zdrowo. Słodyczy się nie tykam i puki co nie mam na nie ochoty. Zaczęłam trochę inaczej patrzeć na nie. Nie jem ich z wyboru , dlatego że są niezdrowe, tuczące i nie chce ich jeść . Ćwiczyłam dzisiaj przez 30 min power jogę i jestem właśnie po treningu z Ewą Chodakowską Turbo Spalanie. Naprawdę wyczerpujący trening, ale ile satysfakcji mi dał. Dzisiaj jest to 6 dzień odkąd zaczęłam ćwiczyć. Ćwiczę z Ewą bo zmotywowała mnie ilość dziewczyn, które dzięki jej treningom przeszły metamorfozę. Nie poddam się. Będę walczyć o wymarzoną sylwetkę do końca, a nawet dłużej. ''Twoje ciało nie chce tego robić. Kiedy biegniesz ono mówi Ci abyś się zatrzymała. Dlatego Twój umysł musi być silny. Zawsze posuwasz się za daleko dla Twojego ciała. Musisz znieść ból, obrać odpowiednią strategię na pokonanie go... Tu nie chodzi o wiek, nie chodzi o dietę. Chodzi o to jak bardzo chcesz osiągnąć sukces.''
 

 
Czy wy tez tak macie, że jak patrzycie na zdjęcia, ze zdrowymi, kolorowymi posiłkami i osobami ćwiczącymi to macie ochotę działać ? Bo ja mam.
 

 
Fajnie jest mieć oparcie w kimś. Mieć chłopaka, który będzie nas wspierał, ale nie dlatego, że chce abyśmy lepiej wyglądały tylko chce abyśmy były szczęśliwe. Pomoże nam i nas zmotywuje.